DDPS

„Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić.”

Głównym celem Stowarzyszenia „Nasza Przystań” w Jaworznie jest szeroko rozumiana pomoc społeczna skupiająca się na działalności na rzecz osób starszych. Dlatego kolejne działanie - powstanie pierwszej grupy Klubu Aktywnego Seniora - jest ważnym wydarzeniem w Stowarzyszeniu.

KAS ma na celu zaoferowanie form aktywnego spędzania wolnego czasu przez osoby starsze. Stawiamy sobie również za cel popularyzowanie zagadnień gerontologicznych, co w efekcie ma poprawić jakość życia osób starszych.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim uczestnikom KAS za odwagę, że wyszli z domu i są z nami w każdy wtorek. Spotykają się i zawierają nowe znajomości, przyprowadzają swoich sąsiadów, są chętni do aktywnych spotkań, mają swoje doświadczenia, ale chętnie uczą się nowych rzeczy. Specjaliści: psychologowie, lekarze, rehabilitanci, geriatrzy mają pomóc żyć aktywniej i świadomie swojej wartości.

W 2009r. planujemy rozpoczęcie działalności kolejnych grup. Nasza oferta jest w pełni profesjonalna, dlatego wprowadzamy grupy systematycznie w zależności od możliwości Stowarzyszenia ”Nasza Przystań”.

Uczestnicy naszego KAS nie ponoszą żadnych opłat związanych z działalnością KAS.

strona główna | kontakt | napisz do nas